Upozornění pro registrované uživatele: po přechodu na nový e-shop je nutná "Obnova hesla". Děkujeme.

MotoHobby Kyjov

Jsme menší rodinná firma, která se zabývá prodejem a opravou skútrů, motorek a zahradní techniky.

V našem obchodě najdete vybavení pro motorkáře, a to přes motorkářské přilby, boty, bundy a kalhoty jak pro dámy, tak pro pány, až po páteřáky, chrániče, řídítka, kufry a veškeré náhradní díly. Náš sortiment obsahuje i vybavení pro motokrosaře, a to zejména dresy, kalhoty, chrániče a přilby. Veškerý sortiment máme v různých provedeních, barvách, velikostech a od různých dodavatelů, takže si vybere každý.

Dále se zabýváme opravou mopedů, a to jak starších, jako například Babett, tak i novějších skútrů a japonských motocyklů. Náš sortiment obsahuje také náhradní díly na tyto motocykly, a to od těsnění až po doplňky.

Nedílnou součástí našeho sortimentu je také zahradní a lesní technika. Nabízíme pily, křovinořezy, sekačky, traktory, ridery, plotostřihy a myčky, ale i sekery, pásma nebo pilníky od značky Husqvarna. Nabídnout můžeme stroje od úplně základních až po profesionální určené například pro dřevorubce nebo technické služby. Ke všemu nabízíme také náhradní díly, řetězy, lišty, oleje apod.

Jsme také autorizovaný servis, tudíž si u nás můžete nechat veškerou zahradní techniku opravit nebo zprovoznit.

Navštivte nás v Kyjově na Svatoborské.

Čeká na Vás příjemné prostředí a odborníci, kteří Vám s výběrem jakéhokoliv zboží z naší nabídky mile rádi pomohou.

Historie firmy Motohobby Kyjov

Naše firma vznikla v roce 1996. V té době bylo naší hlavní náplní servisování motocyklů, mopedů a malé zemědělské techniky – terra, vari, robi, ke které jsme už měli k dispozici i brusírnu pro opravy válců a klikových hřídelí. Následující rok se k motorkám přidal i prodej zahradní techniky Husqvarna – pily, sekačky a křovinořezy, samozřejmě včetně servisu.

V roce 1998 jsme se přestěhovali do vlastních prostor na naše nynější sídlo, kde se k dosavadní činnosti přidal prodej mopedů. V roce 2002 prošlo sídlo rekonstrukcí, od které se sortiment rozrostl o skútry, náhradní díly na všechny stroje, které prodáváme. V roce 2010 jsme zvětšili prodejní plochu vedle obchodu na motocykly, sekačky a traktory Husqvarna. Až do dnešní doby se naše firma snaží stále zdokonalovat ve všem co děláme a rozšiřovat svůj sortiment. Doufáme, že s vaší podporou tomu bude i nadále k vaší i naší spokojenosti.