Michelin PILOT ROAD 2 160/60 ZR17 69 W TL zadní sportovní/cestovní

Kód zboží:
19007
Výrobce:
MICHELIN
Dostupnost:
Skladem

Naše cena:
3 220  s DPH

Koupit

Michelin PILOT ROAD 2 160/60 ZR17 69 W TL zadní sportovní/cestovní

Měli by jste si vybrat raději měkkčí pneumatiky pro lepší grip nebo tvrdší pro větší trvanlivost? Díky nové "2CT dual-compound " technologii si můžete dopřávat to nejlepší z obou světů. Pilot Road 2 disponuje měkkčí směsí na krajních ramenech dezénu pro lepší grip v zatáčkách a tvrdší směsí ve středu běhounu pro větší trvanlivost.


Michelin PILOT ROAD 2 je osvědčená silničně sportovní pneumatika pro každého silničního jezdce a stále je vynikající silniční pneumatikou stojící v popředí své kategorie.

Již legendární pneumatika vyvinutá v roce 2007 vyrobená na základě technologie MotoGP vyhrála ve srovnávacích testech snad vše co se dalo. Dvousložková směs využívající technologie Michelin 2CT má lepší přilnavost při vysokém náklonu a zároveň vysokou životnost díky tužšímu středu dezénu.

Oproti předchůdci, modelu Michelin Pilot Road má druhá generace vylepšený vzor dezénu, který zásadně zlepšuje odvod vody zpod pneumatiky. Samozřejmostí dále zlepšující chování na mokru je guma plněná silikou. Významně tak zlepšuje bezpečnost jízdy. Zapracovalo se však také na jízdním komfortu. Výhody pneumatiky jen korunuje vynikající kilometrový výkon daný mimo jiné dvousložkovou technologií Michelin 2CT.

.

Popis a hodnocení

  • 2CT dual-compound
  • technologii si můžete dopřávat to nejlepší z obou světů. Pilot Road 2 disponuje měkkčí směsí na krajních ramnenech dezénu pro lepší grip v zatáčkách a tvrdší směsí ve středu běhounu pro větší trvanlivost.
  • Skvělá přilnavost na mokru
  • Excelentní kilometrový nájezd
  • 2směsové pneu pro sportovně-cestovní stroje
.

Parametry

Šířka   :   160
Profil   :   60
Konstrukce   :   ZR
Průměr   :   17
Hmotnostní index   :   69
Rychlostní index   :   W (270 km/h)
Pozn.   :   Zadní
TL   :   TL
Typ pneumatiky   :   Moto pneu
Určení   :   Sportovní / Cestovní
Pneu v rozměru   :   160/60 R17
Kategorie   :   Sportovní/cestovní pneumatiky moto pneu
Dezén   :   PILOT ROAD 2
Výrobce   :   Michelin