Upozornění pro registrované uživatele: po přechodu na nový e-shop je nutná "Obnova hesla". Děkujeme.

Benzínové sekačky na trávu - Novinka

Benzínové sekačky na trávu - používány po celá léta, dlouhodobě prověřené

  • Benzínové sekačky na trávu jsou klasikou mezi motorovými sekačkami. Můžete sekat velké travnaté plochy, svahy, obtížný terén a zahrady se spoustou stromů. Benzínové sekačky na trávu AL-KO jsou určeny pro zahrady o velikosti až 2 500 metrů čtverečních. Díky integrovanému pohonu kol u některých modelů sečení téměř nevyžaduje žádnou námahu
  • Benzínové sekačky na trávu jsou nezávislé: Benzínové sekačky zajišťují maximální nezávislost. Zejména ve větších zahradách s ovocnými stromy se elektrické sekačky rychle dostanou na hranici svých možností nebo jsou omezeny v používání kabelem.
  • Vysoká tráva není (téměř) žádný problém: Sekačky mají problémy v určitém okamžiku, kdy tráva vyroste. Díky výkonným motorům a aerodynamickým tvarům tělesa byla u benzínových sekaček na trávu AL-KO tato hranice výrazně posunuta nahoru.
  • Rychlé sekání velkých trávníků: Jakmile je sekačka spuštěna, může za velmi krátkou dobu posekat velkou plochu. Jelikož není sekačka napájena pomocí kabelu , je zaručena vysoká míra volnosti pohybu.
  • Velké sběrné koše: Velké, snadno plnitelné sběrné koše, často dokonce s indikátorem stavu naplnění, zajišťují dlouhé intervaly sečení.